Programy

PERSONAL INSIGHT

PERSONAL INSIGHT

Program PersonaI Insight nezáväzne nadväzuje na program rozvoja emocionálneho kvocientu Emotional Quotient and value of your life. Program je otvorený pre všetkých, ktorí majú dosť poznatkov o sebe a hľadajú odpovede na mnohé otázky a konci.

V programe je nastolených veľa zložitých otázok a v diskusii medzi prednášajúcimi a účastníkmi sa spoločne hľadajú odpovede. Program je zameraný na poznanie toho ako život a svet okolo nás funguje, na zharmonizovanie seba samého s celkovým vývojom , na rozvoj potenciálnych vlastností a schopností individuálnej osobnosti a ich využitie nielen pre seba samého ale aj pre iných.

Čítať ďalej...

EQ AND VALUE OF YOUR LIFE

EQ AND VALUE OF YOUR LIFE

Program ponúka rozvoj emocionálnej inteligencie Vašej osobnosti, s dôrazom na individuálny osobnostný rast. Práve emocionálna inteligencia je za základom úspešnej, zmysluplnej a plnohodnotnej existencie človeka, jeho osobných vzťahov a pracovnej kariéry.

Program pozostáva z piatich trojdňových blokov. Každý blok ma 25 vyučovacích hodín, celkový rozsah je 125 vyučovacích hodín.

Vzdelávanie je zostavené ako individuálny program rozvoja osobnosti, vytvorený na mieru každému účastníkovi. Súčasťou programu sú najmä praktické tréningy a "zážitkový" osobnostný rozvoj. Cieľom takto zostaveného programu je, aby po ukončení dokázali absolventi získané poznatky preniesť do každodenného praktického života aj manažérskej praxe.

Čítať ďalej...

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie