Personal Insight

PI INFORMÁCIE (pdf na stiahnutie)

Program PersonaI Insight nezáväzne nadväzuje na program rozvoja emocionálneho kvocientu Emotional Quotient and value of your life. Program je otvorený pre všetkých, ktorí majú dosť poznatkov o sebe a hľadajú odpovede na mnohé otázky a konci.

V programe je nastolených veľa zložitých otázok a v diskusii medzi prednášajúcimi a účastníkmi sa spoločne hľadajú odpovede. Program je zameraný na poznanie toho ako život a svet okolo nás funguje, na zharmonizovanie seba samého s celkovým vývojom , na rozvoj potenciálnych vlastností a schopností individuálnej osobnosti a ich využitie nielen pre seba samého ale aj pre iných.

Program je vedený interaktívne a prakticky, okrem základných teoretických informácii sú jeho súčasťou najmä praktické tréningy a zážitkové vzdelávanie. Po jeho absolvovaní by mali účastníci dokázať získané poznatky každodenne žiť.

Praktické cvičenia Vám pomôžu pravdivo vnímať súvislosti reality v rôznych životných situáciách v nadväznosti na minulosť a budúcnosť. V programe sa naučíte rozumieť energii, pracovať s ňou a vnímať jej vplyv na vás a okolie. Budete tak odolnejší v každodennom živote. Budete prínosom pre Vaše okolie, prinesiete pokoj a rozvahu na miesta, kde pred tým neboli. Tým že sa stanete vyrovnanou osobnosťou, stanete sa zdrojom pokoja a tútorom pre iných.

Účastníci programu by mali po jeho absolvovaní:

 • rozumieť vplyvom situácii a s tým súvisiacej energie na život, vzťahy a prácu
 • identifikovať a meniť negatívne postoje vo vlastnom správaní
 • lepšie sa vnímať, rozumieť samému sebe a svojmu okoliu
 • nepodliehať stresu a vonkajšiemu tlaku
 • získať viac osobnej slobody, stability a rovnováhy
 • byť vyrovnanou harmonickou osobnosťou
 • získať univerzálne poznatky o človeku, jeho správaní a konaní
 • zvládať emocionálne neobvyklé situácie
 • vidieť súvislosti medzi zdanlivo nesúvisiacimi skutočnosťami
 • predchádzať a rozumieť konfliktom, byť v nadhľade a naučiť sa ako úspešne a rýchlo ich riešiť
 • umožniť svojim partnerom a spolupracovníkom mať s nimi rovnocenné vzťahy
 • dokázať prežiť svoj život pokojnejšie, zmysluplnejšie a šťastnejšie

Získané poznatky majú univerzálne využitie v bežnom aj profesionálnom živote bez ohľadu na sektor v ktorom účastník pôsobí, profesiu, ktorú vykonáva alebo funkciu, ktorú zastáva.

Program Personal Insight pozostáva z troch trojdňových víkendových blokov, ktoré majú v priemere 20 vyučovacích hodín. Celkový rozsah vzdelávania je 60 vyučovacích hodín.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie